| Mhjua a întrebat:

Heyhappy debiam am terminat cartea Shogun si vreau sa citesc cartea "Memoriile unei gheise" imi poate spune cineva cam cate pagini are?big grin

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce importanta are numarul de pagini, daca e vorba de o carte buna? Sau, ai cumva barem?
Sa stii ca cititul n-a omorat pe nimeni pana acum, deci, purcede cu incredere!

| Mhjua explică:

Nu nu a omorat, dar as vrea sa stiu cam cate pagini are si daca as putea s'o termin pana ce se termina scoala. pentru ca cartea as vrea s'o imprumut de la biblioteca scoliihee hee