| Xoniaa a întrebat:

Cum vi se pare cartea "Memoriile unei gheise"? big grin

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Sincer nu am citit-o, dar mi se pare groasa.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine nu am citit cartea, dar am vazut filmul si mi se pare destul de bun, interesant merita sa te uiti sper ca ti-am fost de ajutorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o carte buna.

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a răspuns:

Am citit si eu cartea! Un intreg roman in doar cateva zile cred ca 7 zile.
Nu aveam somn daca nu terminam intregul capitol respectiv! Este o carte cu un deznodamant surprinzator si cu intamplari coplesitoare. o recomand! Inca din primele pagini iti vei da seama ca iti place!

| MiraJane a răspuns:

Nu am citit cartea, dar am privit filmul si sincer este unul dintre cele mai bune filme.

| Xoniaa explică (pentru MiraJane):

Hei! Daca ti s-a parut filmul frumos, daca citesti cartea o sa fi de doua ori mai multumita! Am citit-o si imi place la nebunie, e preferata mea acum big grin ti-o recomand, merita!