| Katakimiku a întrebat:

Hey... crying
Deci. Mi s-a stricat telefonul. [ Samsung GT-I5500 ]
Mai avea foarte putina baterie si vroiam sa descarc niste poze pe calculator. Am bagat USB-ul in telefon si s-a stins telefonul. Am incercat sa-l aprindi si nu a mers, adica facea ca si cand nu ar mai fi avut baterie deloc. L-am bagat la incarcat si dupa ce rea incarcat cam 75% - 80% l-am scos si am incercat sa-l aprind. Se aprindea... Imi arata Samsung GT-I5500 pe el, apoi Samsung, Apoi sigla de la Samsung, si apoi cand trebuia sa se aprinda complet s-a blocat si acum imi arata intr-una SAMSUNG pe ecran de fiecare data cand il aprind, asta dupa ce dupa cum v-am spus mai sus imi arata modelul s.a.m.d.
Acum nu stiu ce sa-i fac. Am incercat sa il inchid apoi sa-l deschid de cateva ori, i-am scos bateria si i-am bagat-o la loc si am incercat iar sa il aprind, i-am scos cardul de memorie si am incercat din nou sa il aprind, i-am scos cartela si am incercat sa il aprind. Dar nimic nu a mers. :crying
Stie cineva ce as putea sa-i fac?
Stiu ca ar trebui sa-l duc la reparat dar e Duminica -_-".

Scuzati categoria dar e printre cele mai populare.

3 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Dap ai facut bine ca ai pus-o pe categoria astabig grin

| Katakimiku explică (pentru Nymeria):

Scrie exact acolo:,, Scuzati categoria dar e printre cele mai populare.''

| tKd a răspuns:

Ok mie mi s-a intamplat la fel cu Samsung Y. Exact povestea asta. L-am dus la reparat i-a pus un nou soft si a mers. Partea rea e ca atunci cand iti pune softu ti se sterge TOT din telefon. In rest nimic. P.S: Ai putea sa ti le notezi pe ceva/ sa le pui intr-un folder pe PC sa le ai.