| GreenBubbleLove a întrebat:

Hey. eu am sims 2 si toate celelalte simsuri la un loc(in afara de nightlife) dar sunt de pe net si as vrea sa downaldez niste coafuri si haine pentru jos da nu stiu cum...va rug spuneti-mi dar sa fiti foarte expliciti va rog mult

fundahappy

Răspuns Câştigător
| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Simplu.intrii pe site. dai download si le salvezi in fisier downloads la jocuri. daca nu ai fisierul il creezi u.si dupa iti va aparea niste chestii de la joc si vei intelege u de acolo