| BlueBubble a întrebat:

Hei! De unde pot lua coafuri, haine, case, mobilă pentru SIMS 2? Şi aş vrea să-mi şi explicaţi cum să le pun şi unde ca să-mi apară în joc? Am expansiunile Apartmentlife şi Nightlife. Mulţumesc! Fundă.

5 răspunsuri:
| zմzմツ a răspuns:

Totul se i-a din joc.Coafiurile dai la create new sims si iti faci acolo familie. dupa ce iti faci familie iti cumperi o casa oarecare... dupa ce tio cumperi trebuie sa te uiti atent in panoul de ontrol al simsului tau acolo trebuie sa fie niste optinui cu care poti mobila... daca nu iti ajung bani bagi codul de bani cam asa(ti apasat pe shift si ctrl dai c si trebuie sa iti apara sus o bara si acolo scrii codul motherlode si dai enter)daca ai dificultati add id-ul let_me_be_blue. dar este simplu uitate pe youtube si gasesti mai pe inteles acolo. sper ca te-am fost de ajutor(fundita?puppy dog eyes?)

| BlueBubble explică:

@คຖitค, stiu sa joc Sims raised eyebrows. Problema e ca vreau alte haine, case, haine, coafuri, mobila. etc, diferite de cele care sunt deja in joc. Stiu ca se pot descarca de pe internet. Am gasit ceva site-uri, dar nu stiu cum sa le pun dupa ce le-am downloadat ca sa apara in joc happy.

| Liuuu a răspuns:

Www.thesimsresources.com si dai u pe SIMS 2 si iti alegi par, haine chestii etc.

| Liuuu a răspuns:

Http://www.thesimsresource.com/ de fapt asta e scuze...

| PaulaNicoleta a răspuns:

Hei!
Uite cateva site`uri
http://www.parsimonious.org/
Http://www.xmsims.com
http://www.4eversimfantasy.net/objects.htm
Dupa ce le descarci le pui in Folderul cu sims... Base/TSdata/Res/Userdata/Downloads
Sper sa te descurci :*!
fundita? :o3