| androoh a întrebat:

Heywave:*.
As dori sa gasesc un loc de munca [in Tg.Mures]. Am 16 ani si as vrea sa lucrez doar pe timpul verii si posibil in weekend`uribatting eyelashes. Dau fundita:*
Multumesc anticipatbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Poti sa te bazezi ca sefii si patronii din Mures stau pe TPU si fac recrutari/angajariwinking O sa te contacteze cineva... candva happy

| trafikantu a răspuns:

Mai bine incerci la mare. chelnerita sau la vre`un hotel camerista sau. se castiga mult mai bine ca in Tg Mures, sigur.