| anonim_4396 a întrebat:

Hey. help mee!crying nu stiu ce s-a intamplat dar nu-mi mai functioneaza facebook-ul crying mi-am scris email-ul si parola si am dat pe conecteaza-te dar nu merge crying((((( of... care ma poate ajuta? cine stie ce s-o fi intamplat? sau trebuie sa apelez la o adresa nouacrying dar nu vreau!straight face va rog frumos! fundita.:X

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Banuiesc ca folosesti internet explorer, cauta pe google unul din urmatoarele: mozilla firefox, google chrome sau opera.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Incearca de pe alt browser

| anonim_4396 explică (pentru Zangetsu):

Adica?big grin

| 50Cent50Cent a răspuns:

Hooo parca ar fi viata ta facebookul! oke. Pai mai intai incearca sa te loghezi de pe alt motor de cautare de exemplu daca tu ai mozilla incaerca cu internet explorer sau chrome sau s-ar putea sa fi fost o problema de la server ca totusi e facebook! daca nu incearca sa vezi cu un alt cont de ex al unui prieten sau al unei preietene