| EcstasyDubstep a întrebat:

Buna TPU eu jucam multe jocuri pe facebook si la unee am ajuns la nivele mari dar nu se mai incarca se blocheza si unule chiar nu merg insa nu a fost asa mereu am instalat Sims 2 (cu toate expansiunile) un joc foarte mare si mi-a mai ramas 37% memorie. Credeti ca daca dezinstalez sims 2 vor merge jocurile? Sau este alta problema?

Răspuns Câştigător
| alex1343 a răspuns:

Poate fi si din cauza asta dar mai bine mai sterge cateva moduri(pe alea mai noi) si mai fa putina curatanie prin calculator si poate vor merge! Sper ca te-am ajutat! Pahappy