| TeManancCuNutella a întrebat:

Hey!
Imi place un baiat, si vreau sa ii fac un cadou de Craciun. Aveti niste idei? worried Ca eu nu am laughing
Thx kiss

8 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Un globulet, un fular...

| Takocska a răspuns:

Prima data stii ce ii place sa faca?

| TeManancCuNutella explică (pentru Takocska):

Da. Fotbal, fotbal, fotbal. Doar fotbal are in cap whistling

| Takocska a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Ce echipa ii preferatu lui? nu stii cumva ca daca stii pot sa il iei un fular cu echipa favorita sau o mingehappy

| antonio98 a răspuns:

Pai depinde daca ii place sa citeasca o carte, daca e punctual un ceas asa frumos, daca ii place sa fie tot timpul aranjat un parfum, daca ii plac jocuri cumperi ceva jocuri din maal ma intelegi nu :XXfunda!

| ღAndruscaღ a răspuns:

La cadouri e ai greu sa fii original...adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii originala la modul in care i-l vei da
poti, spre exemplu, sa iei patru cutiute pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "Merry Christmas!
asta a fost prima idee care mi-a venit acum in minte

ca si obiect ai putea sa ii iei o bijuterie de argint pentru ca nu sunt foarte scumpe si raman ca amintire pentru mult timp (daca nu o pierde )

| ღAndruscaღ a răspuns:

La cadouri e ai greu sa fii original...adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii originala la modul in care i-l vei da
poti, spre exemplu, sa iei patru cutiute pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "Merry Christmas!
asta a fost prima idee care mi-a venit acum in minte

ca si obiect ai putea sa ii iei o bijuterie de argint pentru ca nu sunt foarte scumpe si raman ca amintire pentru mult timp (daca nu o pierde ) fundita?

| QuiGon a răspuns:

Da ca are panan 16 ani as zice sa îi ei un joc video violent!