| anonim_4396 a întrebat:

Hey! la mine la scoala este un baiat care se uita mereu dupa mine si ma ia in brate
ii place de mie, dar el are o prietena
dc se da la mine daca are prietena?
nu vreau sa ma bag intre el si prietene lui, dar daca il vede ca se da la mine cad eu vinovata
ce sa fac?
vreau sa stiu dc se da la mine daca are prietena

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde in ce imprejurari se consuma fapta. Daca e si prietena lui prin zona si va vede, consider ca doreste sa ii testeze ...gelozia. Daca acele imbratisari se produc in lipsa ei, ma gandesc ca ar trebui sa iti dea de banuit si sa te gandesti ca poate ii place de tine.Mai stai un timp si analizeaza in ce impejurari se petrec imbratisarile.