| BalonaşDulcee a întrebat:

Hello TpU love strucklove struck Ce faceti? love struck Povestioara scurta am fost acum 1 an cu un baiat l-am iubit si-a batut joc de mine [adica cand era cu mine cand nu ...nu va ganditit la altceva] acum de cand am reiesit pe afara a inceput iar sa-mi placa de el si de vreo luna cand ma vede zice nu ma pupi si pe mine si normal nu-l pupam rolling on the floor mai ales ca are prietena(gagica) si vede ca nu vreau sa-l pup eu da ma ia si ma pupa el :X si ma mai ia si imbrate... Ce credeti ma place nu ma place?

Inainte sa ma pupe mereu sa uita daca e cineva din neamu meu pe langa noi laughing si daca nu e ma pupa love struck Nu zic ca nu-mi place dar nu stiu ce sa fac ca de multe ori il resping

[o prietena l-a intr daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu ca stie ca sunt geloasa... dar in rest ar vrea sa fie cu mine] [acum 2 zile] acum vreo 2 saptamani l-a mai intr vreo 2 prietene dar fara sa stiu eu... si a zis ca nu

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Sfatul meu.si singura solutie ok.zic eu ar fi sa imputi 2 iepuri dintr-o lovitura. Daca vrei sa fi cu el.nu trebuie decat sa-i faci jocul.dar fara ca el sa-si dea seama ca thu il plaki.Ex: cand te ia in brate si te pupa sa-l respingi usor, ba chiar elegant si sa-i zici ceva de genu:"Hay mah, ma lasi? Ce vrajeala poti avea in tine.laughing" sau ceva de genu.Asa il vei inebuni.Incearca sa nu-i permiti multe nu uita totusi ca ai fost o bataie de joc pentru el ceva vreme.Incearca sa filtezi cu alti baieti... poarta-te frumos cu el dar nu-i permite.Sau. intr-un moment de intimitate il poti intreba:"Ce vrei d la mine? Crezy ca suntem intr-un joc?".
Dupa spusele tale se pare ca din nou i s-au aprin calcaiele dupa tine.dar nu trebuia sa iti inmoaia inima ...incearca sa te razbuni putintel pe el.asa o sa-l atragi~~~~!

Succes~~! Te pup.ai grija d tine si de inima tha.sa nu eu dai orikuiwinking

1 răspuns:
| BalonaşDulcee explică:

Esti tare fat'oo :X sa vedem ce iese acum smug love struck multumesc mult de sfat intr-un fel m-a facut sa si rad in acelasi timphee hee love struck mersi :X