| naomy_6390 a întrebat:

Hey! ma puteti ajuta si p mine cu niste statusuri in limba engleza si daca se poate si traducerea, sau s ceva statusuri in romana ceva gen "sunt mai puternica decat ieri, am trecut peste tot" nu stiu stiti voilaughing... dau fundita celor mai bune

Răspuns Câştigător
| Saroi_2231 a răspuns:

1. I can`t live my life without my angel!; x[Nu pot sa traiesc fara ingerul meu]
2. Take me as i am[Ia-ma asa cum sunt]
3.Nobody can ever take your place [ Nimeni nu poate lua vreodata locul tau ]
4.Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come [Traieste pentru astazi pentru ca ieri s-a terminat si maine s-ar putea sa nu mai vina]
5. Dream as if you live forever and live as if you die today [Viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna si traieste ca si cum ai muri azi]
6. Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow [Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine]
7. Good friends are like stars. you don't always see them, but you know they're always there! [Prietenii buni sunt ca stelele.nu ii vezi intotdeauna dar stii ca mereu sunt acolo!]
8.Sick of crying. tired of trying. Yes! I`m smiling! But inside I`m dying...[M-am saturat sa plang. M-am saturat sa incerc. Da! Zambesc! Dar inauntru mor.]
9. I miss you, i miss you smile hapyy, i miss my angel [Imi e dor de tine, imi este dor de zambetul tau fericit, imi este dor de ingerul meu!]
10. When I'm good, I'm very good but when I'm sad, I'm better [Cand sunt bine, sunt foarte bine dar cand sunt suparat, sunt mai bine]

Funda?; x
Te rog mult:*!

3 răspunsuri:
| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Nu stiu daca astea te ajuta:

* Par mereu nocenta si copilaroasa...Asa toti imi cad in pLasa! :X *

~~Nu Sunt Perfecta~~~__Nici Nu Vreau___ Nici Nu Pot! __Nu Vreau Sa Fac Frumos cand Stiu K N`are Rost! Sunt IncaPaTaNatA_ Si`mi place Asa cum Sunt_{:X}Si Daca Nu`ti convine eu N`am Sa Ma plang!

si mai e aici

http://www.statusuri.ro/statusuri-noi.html

| me a răspuns:

Anything you can do-toti ce poti face
everyday a little death-fiecare zi este o mica moarte
fear no more-nu te mai teme
we're gonna be all right-vom fi bine
color and light-culoare si lumina
there is no other way-nu exista alta cale
everybody says no-toata lumea spune nu
no one is alone-nimeni nu e singur
could i leave you?-pot sa te parasesc?

| Zuzu98 a răspuns:

We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe)

Don’t be sad, don’t be blue.Frankenstein was ugly too (nu fi trist, nu fi suparat, si Frankentein era urat) [stiu ca nu prea are legatura cu ce ai cerut, dar thinking]

The rest is silence (Restul e tacere)

And it will not matter tomorrow (Si nu va mai conta pana maine)

Sper ca te-am ajutat un pic.:]