| Daviiiiiid a întrebat:

Hey! mi-ati putea spune si mie toate povestirile in Amintiri din Copilarie? Adica.Era La scaldat, La cirese, care mai era?happyMultumesc

Răspuns Câştigător
| GiuliaTamas a răspuns:

Eu stiam ca era : La scaldat; La cireste; Pupaza din tei si atat nu?! o.O

| DauFinPreaDivin a răspuns (pentru GiuliaTamas):

Mai era si la urat si caprele irinucai

6 răspunsuri:
| GiuliaTamas a răspuns:

Oh scuza-ma, David de ce nu i-ai dat lui funda?hee hee

| Daviiiiiid explică (pentru GiuliaTamas):

Mi-a placut raspunsul tauhee hee.Eu asta cautam :*.App.Multumesc pentru. raspunshappy

| GiuliaTamas a răspuns:

Nu ai pentru cewinking

| Karelia123 a răspuns:

Amintiri din copilarie:
Partea I,II, III, IV.
Povestiri:
Prostia omeneasca; Mos Nichifor Cotcariul; Povestea unui om lenes; Mos Ion Roata; Popa Duhu; Cinci paini; Ion Roata si Voda Cuza; Ursul pacalit de vulpe.
Fundita?

| Karelia123 a răspuns:

Eu am luat de la cuprinsul cartii.