| Mitsy a întrebat:

Hey! navigam pe net si am intrat pe un site unde, dupa cum am citit acolo, se fac comenzi de poze png, wallpaper, banner, poze gif(sau animatii), design-uri pentru site-uri :X:X eu am dat la "contact" si am facut comanda cu: un wallpaper, 2 poze png cu rihanna:a dat link la ce poze trebuia facute png-urile si o poza gif(animatie) si a spus ca le face intr-o zi:X:X http://mitsy-designs.blogspot.com/ va rog intrati si faceti comenzi.

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Uimitor.
Fac asa ceva pentru orice fel de cantareti/artisti sau numai Lady Gaga, Rihanna, Demi Lovato, Justin Bieber?

| LNK a răspuns:

Daca vrei sa iti faci reclama la blog macar schimba-ti numele ca se prinde lumea. laughing

| Mitsy explică:

Pentru oricine! faci comanda cu ce vrei si cine vrei chiar si mai multe vedete