| TeManancCuNutella a întrebat:

Hey!
O sa merg intr-o excursie 4 zile. Intro camera de hotel intra 3 fete. Niste prietene miau propus sa stau cu ele in camera de hotel, dar nu prea vreau straight face. Cum pot sa le spun ca nu vreau sa stau cu ele in camera de hotel fara sa se supere pe mine? puppy dog eyes
tHx kiss

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Gasesti alte prietene cu care sa stai in camera, iar celorlalte le spui ca fetele ti-au propus inainte.Le spui sa nu se supere si ca vei sta cu ele data viitoare. Distractie placuta in excursie.

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Le spui frumos ca nu poti sa stai cu ele in camera de hotel pentru. ca ti-ai propus sa stai cu altcineva si nu doresti sa se supere pe tine, spun eu ca vor fi intelegatoare daca ti-s prietene bune happy. vei sta cu ele in excursia viitoare si iti pare foarte rau, dar nu doresti sa pierzi ocazia sa stai ca altcineva in camera. Vor intelege. si de nu inteleg, ti-as sugera sa nu te ingrijorezihappy. Prietenii adevarati ti-ar respecta deciziile, chiar si cele neplacute. Bafta!

| iFollowRivers a răspuns:

Le spui ca ai promis altcuiva, si nu poti sa mai dai inapoi.fii draguta si zile ca data viitoar vei sta cu ele. funda?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Spune-le ce ai de spus, dar adauga ca daca chiar sunt prietenele tale vor intelege alegera.
Pa.

| dumitracheboom a răspuns:

Le zici direct fara nici o suparare big grin