| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema:Totul a inceput acum un an la banchetul de cls 7 cand colegi au venit imbracati ca vara si eu la costum frumos. etc am invitat profesori la un local select ales de mine si o profa si cam dadea la mine are cam 25 -26 ani a implinit anul asta. i-am cam dat atentie.Anul asta am mers intr-o excursie cu clasa si a dorit sa mearga si ea nu am zis nu cand se ne cazam la hotel a forbit cu dirigu' ca ar vrea sa doarma cu mine in camera sub pretextul ca sunt mai bine cu capul pe umer intra-devar asa era a venit seara. La culcare ea m-a intrebat daca pot sa-mi tin gura daca imi zice ceva eu am zis da nu sunt genul sa zic nimic daca nu vreau ea mi-a spus ca ma place si eu o placa arata super si m-a sarutat. a ventit dimineata nu stiu ce ajungem la buc.
Urm. zi de scoala ma cam dadeam la ea cu gesturi zic eu de o plesneala pe fata nu a zis nimic.
Dar in ziua de azi pot sa va zic ca sunt iubitul ei si invers merg la ea acasa. ai mei stiu de asta cu toate ca sunt in strainatate in U. S. A si am o matusa de 23 de ani care stie ea profa sta singura intr-un apartament de 2camere si deocamdata stau pe la ea 2-3 zile din cand in cand sa va spun ca facem sex seara de seara si ea e multumita cand vine in clasa ma cheama la ea la catreda sarutandu-ma (nu frach in fata colegilor) tandra pe buze desi sunt mai inalt ca ea eu le spun elevilor ca (sut super destept in PC-uri) le spun ca i-am reparat pc-ul si de aia dar suntem impreuna incontinuare imi place. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Ba nenee! e seara du-te sa dormi ca ai inceput sa visezi deja! esti nebun?

| Nov a răspuns:

No mai ai de lucrat domnu arata bine. daca spui ca esti asa expert in pc de ce ti-ai pus numele cu tz sz la sfarsitul numerelor si app cine tiar hali romanu asta?

| Nov a răspuns:

Numelor*

| JustFreedom a răspuns:

Cat de tareeee! Daca a'si fi baiat, a'si fi gelos pe tine laughing

| 1112 a răspuns:

.tare.laughing.
da tuh catsi ani ai acum?