| BlackAngel23 a întrebat:

Hey sall as vrea o parere. vreau sa incerc sa ii fac prietenului meu ( suntem de 9 luni impr) o rama foto. m-am gandit sa fac asa o inima maricica de lemn so tai cu traforasul si so vopsesc rosie si sa adaug in ea o poza cu noi 2 ( am o poza cand ne sarutam) si sa scriu p rama te iubesc. iuby mult ar fi o idee buna?

4 răspunsuri:
| Diidiiana a răspuns:

Ideea este super tare love struck
bafta!

| BlackAngel23 explică:

Multumesc de pareri:*:*:*:*

| caticata a răspuns:

Salut
pai este frumos dar eu as scrie numai : Te Iubesc, nu si te iubesc iubi mult in rest tot ii superwinking
bafta!
p. s fundawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu cred ca i-ar placea orice, daca zici ca sunteti impreuna cred ca gestul conteaza nu kiss