| Lola956 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu? Suntem de aproape 3 luni impreuna si face 19 ani. Ceasuri si parfumuri are o gramada si parca nu i-as cumpara.Ma gandeam la o rama foto cu o poza cu noi doi dar mi se pare putin.Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| DeliaDelii a răspuns:

Foarte buna ideea cu poza. Poti pune mai multe momente cu voi sa faci un colaj si o sa fie cel mai super cadou.

| DannaJuliana a răspuns:

Da...ceva simbolic.Rama foto cu poza voastra e o idee buna happy