| BlackAngel23 a întrebat:

Heyy un sfat plz! cum ziceam in intrebarea anterioara ce cadou vreau sa-i fac prietenului meu ( rama foto din lemn ) ei m-am gantit acum sa fac 2 inimioarerolling on the floor in una poza noastra iar ii a 2-a m-am gandit o poezie nu prea stiu ce sa compun ca ma stiu la poezi dar nu stiu cum sa incep ce sa scriu mai exact ma ajutati plz dau funditabig grinms:*

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Nici nu e indicat sa scrii tu o poezie, pentru ca inca nu stii daca ai talent pentru asa ceva. Scrie-i cateva cuvinte din inima si atentie la greselile gramaticale.Ideea e foarte buna si originala, te felicit!

1 răspuns: