| andrarms a întrebat:

Buna :*! I-am luat prietenului meu de Sf. Valentin o rama foto cu inimioare si vreau sa pun cea mai frumoaasa poza cu noi doi :*. Credeti ca ar mai trebui ceva sa ii cumpar? thinking
Astept raspunsuri! :*

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Gestul conteaza si sentimentele voastre. Oricum ii daruiesti un cadou simbolic foarte dragut.

| ElizzaTPU a răspuns:

Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd cu muzica romantica ar fi o idee? :) Sunt la oferta cred :*

| mih1990 a răspuns:

Eu am primit o rama cu o poza cu noi 2. pot sa spun ca am fost cea mai fericita.gestul conteaza.nu pretul sau altceva.

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna:* in primul rand gestul conteaza, cu siguranta iubitului/iubitei ii va placea.Masi ales ca in acel portret veti fi voi 2 :X

| vasilicalambru a răspuns:

Da, mai ramane sa ii cumperi un cadou adevarat.