| мαяdυк a întrebat:

Vreau un program de facut filmulete (nu coloaje din poze),de ex filmez intr-un joc cu fraps dupa care adaug muzica, efecte etc. funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Windows Movie Maker se gaseste in Windows si e gratuit. Pe net poti descarca versiunea cea mai noua, care are mai multe efecte, dar, pentru inceput, e suficient softul prevazut de Windows.
Tot gratuit pe net gasesti un alt program, numit Wax 2.0. Merita sa-l incerci!

2 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Programul cel mai bun pentru. ce cauti si care face toate astea se numeste "movie maker" cauta pe google "movie maker free download" si il obtii foarte usor happy Funda?

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Incearca Sony Vegas pro 9. Poti sa iti iei si Pro 10, 11, 8, 7 etc. dar uite 9 eu cu asta ma descurc dar, e pe bani, dar are si o optiune stii tu FREE Trial