| TraficDeMentosane a întrebat:

Hey toatalumeaa` :]!
M`am uitat la serialul The Vampire Diaries, si am auzit ca in carte povestea este altfel decat in serial. Poate sa`mi spuna cineva povestea din carte, sa-mi povesteasca asa in mare :d!
Merci!

Răspuns Câştigător
| Kathya a răspuns:

Buna. In carte povestea e cam foarte diferita. Elena nu are un frate, ci o sora mai mica. Ca prietene la are pe Bonnie, Meredith si Caroline. Elena umbla si cu Damon, din cauza ca el ii ameninta prietenii. E transformata, dar moare. ti-as sugera sa citesti cartile, le gasesti si online happy Chiar merita, eu le-am citit.

2 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

N-ai google?

| TraficDeMentosane explică (pentru TheUnForgiveN):

N`ai viata? raised eyebrows Ce`i ca tine nu ar trebui sa se oboseasca sa mai raspunda... rolling eyes