| Biutsaa a întrebat:

cine ma poate ajuta cu un serial, in care actorii sa fie tineri, iar povestea sa fie la fel de captivanta ca in " The Vampire Diaries "! multumesc!

11 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

The originals, Teen wolf, Secret Circle ( ai doar un sezonm, dar merge ) The Carrie Diares, Pretty little liars.

| Dutzy a răspuns:

Incearca Supernatural, nu este poveste de dragoste dar este foarte captivant.

| powergirl a răspuns:

Canta pe net filme actiune cu adolescenti

| Biutsaa explică (pentru powergirl):

Vreau un serial! multumesc oricum! :*

| powergirl a răspuns:

Gossip girl e serial daca iti place sau
One Tree Hill
(2003) daca vrei

| Andrush98 a răspuns:

Eu iti recomand secret circle, the nine lives of cloe king, teen wolf... sper sa-ti placa

| Biutsaa explică (pentru Andrush98):

Acum am vazut descrierea, cateva secvente si actorii din serialul " the nine lives of close king" Imi place ideea, multumesc foarte mult! :*

| Andrush98 a răspuns (pentru Biutsaa):

Cu placere, e un serial foarte frumos si din pacate are doar un sezon.

| Adrianos28 a răspuns:

Incearca Pariu cu Viata

| Rukhsandra a răspuns (pentru Adrianos28):

Nu cred ca poti compara TVD cu pariu cu viata