| Yonissh a întrebat:

Am cateva intrebari, si vreau sa imi raspundeti sincer, sa imi dati niste motive bune.
De ce il urati atat de mult pe Justin Bieber? De ce il tot faceti gay, si chestii d'astea?

Atat! Sper sa imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Eu nu il urasc pe el ca persoana, nu stiu daca e gay si nici nu imi pasa. Nu ii ascult muzica pentru ca ceea ce face el nu este muzica adevarata. Sunt niste cantece care azi sunt "pe val" si peste 1 an nu o sa isi mai aminteasca nimeni de ele, ca sa nu mai zic peste 10 ani. Probabil prinde la pustoaice, carora li se pare dragut, mie nu mi se pare nici dragut, nici talentat.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

In primul rand nu-l urasc, imi este indiferent.
In al doilea rand, ce face el nu se poate numi "muzica". Incearca sa canta niste melodii comerciale si are mare succes, pur si simplu, pe nimic.Se crede cantaret, dar el doar isi bate joc de muzica.Ce face el se poate numi zgomot.

| DedeeAndreea a răspuns:

Eu nu il urasc deloc pe Justin Bieber.Mi se pare chiar dragut, si imi place muzica lui.Problema este ca am vazut cateva poze cu Justin sarutandu-se cu baieti.Probabil era trucata sau ceva de genul.

| Kisie a răspuns:

Buna nu il urasc pe Justin Bieber. Imi place cum canta arata bine si nu cred ca este gay parerea mea este ca toti il critica pentru ei cred ca este la moda sa il critici unii asculta melodiile lui dar cand sunt cu prietenii il critica foarte mult... mie chiar imi plac melodile lui si are o voce minunata parerea mea

| tpb a răspuns:

Pai na...Canta naspa si pur si simplu e jalnic prin melodiile lui

| Yonissh explică (pentru tpb):

Dar totusi, are mii de fane, care ii adora vocea... Totusi, poate nu e asa jalnic cum crezi tu...