| anutzica001 a întrebat:

De ce il urati pe justin bieber? dati unul sau mai multe motive si cel mai bun sa castige( nu sunt fan il urasc ) fanele lui sa nu se bage aici ca nu e treaba lor

9 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu imi place Justin Bieber,il urasc,de ce? Pentru ca nu imi place muzica,are voce de fata,mie asa mi se pare,nu stiu,dar asta e parerea mea.O fi talentat,nu stiu,mi se pare ca stie sa cante la sase instrumente,dar foarte bine,nu stiu,chitarist nu il vad cu niciun chip,dar nu stiu ce cauta in muzica,nu mi se pare ca are voce,mai ales live, mi se pare ca suna ca o fetita, si nu inteleg ce vad fetele(nu conteaza varsta) la el.Eu nu pricep,dar sincer nici nu ma obosesc sa inteleg,mi se pare un pusti,care nici nu e o superbitate absoluta,de rang inalt,sa zici ca e un baiat binefacut(nu il pot numi barbat:-j),si toate fetele sunt moarte dupa el, si mereu stau si ma uit la ele cu o intrebare ridicata,, Ce vad la el?". Intrebarea clasica.
http://www.utv.ro/......-incasari/
Am auzit ca filmul lui,vezi Doamne,Never say Never,a depasit,,This is It"-ul lui Michael Jackson la incasari,deci cand am auzit chiar m-am enervat,pentru ca mie imi plac Michael Jackson(nu pot spune ca sunt o fana inraita,sau ca incerc sa il imit,bine recunosc am incercat,acum cativa ani, dar imi place foarte mult muzica lui, si mesajul din melodiile regelui).Sa il compari pe Bieber cu Jackson mi se pare inconstienta.Sa devine el cica,King of Pop intr-o zi,astea sunt prosti, copilari. Michael mereu va fi Regele pentru mine, nu conteaza ce va fi.Nu imi place Bieber, il urasc.Eu ascult alta muzica,si nu imi place de nicio culoare de el,de la un timp este si,,bad boy" deci va rog, am citit undeva ca a arat degetul mijlociu parazzilor, ce sa mai! De schimbarea de look stim cu toti...

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......-2-afp.jpg

http://3.bp.blogspot.com/......er%2B4.jpg

Este o diferenta,nu stiu ce vrea sa para,dar tu spui ca el canta pop cand il vezi in prima poza? Zici, ca canta metal sau rock, mi se pare penibil.Nu stiu ce vrea sa para dar nu ii iese.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pentru ca e un Biberon rolling on the floor si pentru ca a facut ceva cu Vomez rolling on the floor.

| Neah a răspuns:

Pentru ca e un fraier, iti dai seama, umbla 100 de fete dupa el chatterbox, blah blah, oamenii simplii sunt cei mai normaliwinking...
Canta ca o fetita, are melodii de toata jena, vorbeste numa despre fete in toata videoclipurile lui, si urasc cocalarii >_>

| DjBl3ndar a răspuns:

Il urasc pentru ca ii prea increzut, pentru ca s-a tuns chel casa isi vanda parul, nu-mi place nici cum canta. Il urasc, il urasc. Nu-mi place nimic la el.

| Debb a răspuns:

In primul rand pentru ca il plac toate pitipoancele, e un copchil, nici nu-si scosese 2 melodii si toate piti aveau peretii plini de Justin Bieber prin dormitor. Eu nu l-as numara printre adevaratele celebritati pentru ca ceilalti au multi ani de munca in spate. Nu spun ca el nu a muncit sa ajunga unde a ajuns dar cu toate astea pentru mine nu ajunge la nivelul lor. El e un copil. E bun pentru Disney Chanal.

| iulya_9118 a răspuns:

thinking nici eu nu il suport.are prea multe fitze.inainte era un nimic acum a ajuns si el vedetaoh go on.dmne cate vizualizari are pe youtubestraight face oricum ma enerveaza nu-l suporthappy

| AiDuTzA a răspuns:

Eu nu pot sa zic ca il urasclaughing da nici nu-mi place. adica, ascult de la el baby si one time, mi se par dragutehappy da' nu "vaaaaai:X:X:X:X" dar ma cam enerveaza ca toti se iau dupa un pusti care dupa 1 an nu va mai scoate nici un canteclaughing deciiibig grin

| ledzeppelin a răspuns:

Poate ''a urî'' e un cuvant cam mare laughing. Prefer sa zic ca nu imi place.Muzica lui, dar cred ca pentru multi dintre noi ca tooate fetitele sunt ceva gen ''Justiiinnnn :X'' si ca e foarte (FOARTE) comercial.Si cand stai si te gandesti, nu e vina lui laughing.Nu putem spune ca uram o persoana daca nu o cunoastem.

| FeeLThePower a răspuns:

Ca face melodii naspa! Si e si >>...