| RaulPurSiSimplu a întrebat:

Am descarcat Google Earth, l-am instalat si am facut cateva tururi 3D >big grin:. altceva nu stiu... Oricum, unii spun ca cu Google Earth iti poti vedea casa de sus, iau eu nu stiu cum sad. Accept orice fel de informatie despre Google Earth.

6 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Cauta localitatea apoi strada si iti gasesti casa

| RaulPurSiSimplu explică (pentru AlinKun):

Mda.Problema e ca nu gasesc strada...Eu stau in Floresti, Gorj si nu gasesc prea multe pe acolo

| Smokey13s a răspuns:

Scrii la search strada si sigur o va gasi

| RaulPurSiSimplu explică (pentru Smokey13s):

Strada, adica numarul sau numele?

| Smokey13s a răspuns (pentru RaulPurSiSimplu):

Toate detaliile strazii (numele, numarul etc.) exact asa cum sunt

| RaulPurSiSimplu explică:

Mda...Bag codul postal, numarul strazii, pana si numarul casei! Nu merge.Asta e! Ce prostie...In secunda urmatoare dezinstalez Google Earth!