| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Am o intrebare:
Cum imi pot convinge parintii sa`mi ia un telefon nou? Apai eu acum am un LG KP500 Cookie, de acum 1 an.Si cand ii intreb daca imi iau un telefon nou spun ca asta abia mi l`au luat.
Nu vreau sa spuneti ca nu au banilaughing ca stiu ca au... Apai ce vreau si eu. un telefon cu 5 mil. E mult?
Dati`mi niste sfaturi cum ii pot convinge

1 răspuns:
| furios4you a răspuns:

Strica-l pe acesta. iti vor cumpara ca sa poata vorbi cu tine. iar daca iti cumpara o rabla cu 2 lei, nu riposta. strica-l in 2 zile. apoi le dai indiciul unui telefon care sigur nu o sa se mai strice. cu 5 milioane logiclaughing