| anonim_4396 a întrebat:

Hello.TPU deci in curand o sa-mi iau telefon nou si eu ma gandesc la Lg KP500 Cookie purple o sa va si-l arat prin poza. Asa deci vreau sa-l iau pentru ca imi place mult si in plus o colega de-a mea a avut si a zis ca-si merita banii telefonul asta pentru ca este ff bun ei nu i-a dat niciodata semne cum ca sar strica. ea si-a luat un alt telefon de pe net mai precis de pe site-ul telefonultau.eu si acolo am gasit si eu acest telefon pe care vreau sa-l iau. Spuneti-va va rog parerea voastra despre acest telefon pentru ca vreau sa vad ce ziceti si voi uitati site-ul aici cu telefonul si de aici pot sa-l si cumpar.Multam.
http://telefonultau.eu/products/LG-KP500-Cookie-Pansy-Pu rple. html

Răspuns Câştigător
| stef112 a răspuns:

E forte bun telefonul si e foarte rezistent adica cunosc pe cineva care il are si l-a scapat pe jos de mii de ori si nu are nik...doar ca ii sare bateriabig grin. Succes.