| DeEa_5512 a întrebat:

am o intrebare legata de fb:deci eu joc un joc numit Castle Ville si in lista de prieteni am adaugat muuuuulta lume din alte tari care joaca acest joc...si de fiecare data cand ma conectez imi apar cate 40-50 sau chiar ma multe notificari...majoritatea sunt de la acest joc. intrebarea mea este:pot sa fac cumva sa nu mai imi apara la notificari cererile pentru joc dar totusi sa le primesc? fundita plz plz help!

Răspuns Câştigător
| giulia890 a răspuns:

Deci...in stanga paginii(Home) scrie Aplicatii.dai click pe el.O sa-ti apara jocurile tale, cauti CastleVille.In fata lui(a cuvantului)iti apare un desen,un creion mic.Dai click pe ala.O sa scrie ceva de genul ''modifica setari'', dai acolo si alegi sa stergi publicarea mesajelor pe facebook-ul tau, si publicarea activitatilor(ultimele 2 fraze - le stergi) c-am atat...e detaliat. big grin

9 răspunsuri:
| giulia890 a răspuns:

Dai la notificarile legate de CastleVille...si in dreapta unuia dintre utilizatori iti apare o sagetata, dai pe ea si trebuie sa scrie ''doresc sa blochez toate notificarile la acest joc''.dai acolo si ai rezolvat problema

| DeEa_5512 explică (pentru giulia890):

Si tot o sa primesc ce imi trimit, chiar daca nu apar la notificari?big grin

| giulia890 a răspuns (pentru DeEa_5512):

Mi-e nu-mi mai apar

| giulia890 a răspuns (pentru DeEa_5512):

Mie* nu-mai apar

| DeEa_5512 explică (pentru giulia890):

Dar pe joc cand intri apar da? si poti sa imi dai mai multe detalii unde gasesc opt asta?:*

| giulia890 a răspuns (pentru DeEa_5512):

Pe joc da, cadouri.si celelalte chestii iti apar, doar la notificari n-o sa-ti mai apara.Pai ti-am explicat mai sus.mai usor de atat big grin

| DeEa_5512 explică (pentru giulia890):

Si unde gasesc notificarile legate de castle ville? doar atat mai vreau sa stiu si iti dau funda:*

| giulia890 a răspuns (pentru DeEa_5512):

Pai in stanga paginii...la Home, sau la peretele tau...nu-mi amintesc exact.trebuie sa scrie CastleVille. unde iti apar si restul jocurilor

| giulia890 a răspuns (pentru DeEa_5512):

Deci...in stanga paginii(Home) scrie Aplicatii.dai click pe el.O sa-ti apara jocurile tale, cauti CastleVille.In fata lui(a cuvantului)iti apare un desen,un creion mic.Dai click pe ala.O sa scrie ceva de genul ''modifica setari'', dai acolo si alegi sa stergi publicarea mesajelor pe facebook-ul tau, si publicarea activitatilor(ultimele 2 fraze - le stergi) c-am atat...e detaliat. big grin

| Aale10433 a răspuns:

Nu se poate, sunt notificarile legate de joc deci ar fi culmea sa le primesti fara sa-ti apara laughing
e imposibil