| carhartt a întrebat:

vreau sa va intreb, cum imi pot afla id-ul de messenger, deci eu vroiam sa imi fac un cont pe un site, si nu mergea cu email-ul meu, si mi-am facut repede un id de mess la vrajeala gen "sdgsdgsdgsdgsd" il memorasem in pc, intr-un fisier text, dar acum am reformatat windows si fara sa imi dau seama nu am salvat numele e-mailului, exista vreo metoda sa imi re-aflu idul?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Cauta un soft de recovery si fa un un recovery la partitia unde ai avut fisierul text, ai circa 70 % sanse sa-ti apara.

5 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Nu cred. Ai vreun prieten in lista? Suna-l si intreaba-l ce ID ai...

| carhartt explică:

Am descarcat R-Studio Demo, cum fac sa dau recover? si sa imi dea din nou ce aveam pe decatop

| carhartt explică:

Pai nu stia nimeni id-ul pentru ca l-am facut repede. doar ca sa imi fac un cont pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai sanse sal mai recuperezi... obisnuestete ca s-a dus!

| KungFuFighting a răspuns:

Nu cred
thinking