| DeEa_5512 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook:deci am o prietena pe care inainte o aveam in lista de prieteni pe fb sh apoi nu am mai gasit-o, unde era sh ea etichetata apare numele ei dar scris q negru(nu ii pot accesa profilul) Stie cineva ce se intampla? Fundaaaa:X

7 răspunsuri:
| DeEa_5512 explică:

Subliniez:suntem pr ffff bune

| DeEa_5512 explică:

Am inttrebato sh a zis ca nici ea nu ma mai gaseste pe mine

| VaSyyyyy a răspuns:

Si-a dezactivat contul de facebook cel mai probabil, dar daca zici ca sunteti bune prietene de ce nu o intrebi personal, o suni, ii dai mesaj etc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai ofticat-o si s-a desprietenit cu tine.

| Kiraa a răspuns:

Te`a blokat sad

| stefan9516 a răspuns:

Poate si-a dezactivat contul sau poate ai scos-o de la prieteni din greseala sau ea pe tine. Fa-i o cerere noua de prietenie si gata!

| DeEa_5512 explică (pentru stefan9516):

Nu nu si la dezactivat dar nu ii pot da alta cerere pentru ca nu o gasesc!crying(