| Kardinall99 a întrebat:

As avea si eu o nelamurire. Am o prietena pe facebook, pe care acum 2 luni o aveam in lista de prieteni.Acum nu ii pot accesa profilul, si nici ea nu il poate accesa pe al meu.Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| KimDinca a răspuns:

Nu o sa mearga decat daca isi schimba ea contul. Asa i s a intamplat si unei prietene de-a mea si ii trimateam cerere de prietenie si ea imi trimetea mie si nu ne aparea nimic si nici nu ne puteam da like uri sau comentarii.Pana la urma prietena mea si a schimbat contul de facebook si acum merge. Sper ca te am ajutat!

| Kardinall99 explică (pentru KimDinca):

Multumesc pentru raspuns.M-ai astept cateva raspunsuri, poate exista o metoda de a rezolva asta.

| SirGeo a răspuns:

Da schimbati-va aconturile pentru ca v-ati banat voi sau un prieten de-al tau ti-a dat ban tie.

| MdRoUgS a răspuns:

Ori u ori ea te-a blocat sau ai blocat-o...