| GeorgianaDragus a întrebat:

Hey TPU
am telefon LG GT 405 orange pe abonament
cum imi pot baga internet gratuit, macar o luna, fara sa fiu nevoita sa platesc dupa aia?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca in oferta nu au asa ceva nu se poate si chiar daca au si nu suni sa-ti dezactiveze serviciul vei fi taxata lunar, intreaba la relatii cu clientii

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu poti gratuit!
ceva tot trebuie sa platesti.

bye-bye

| andrey910 a răspuns:

Gratuit nu stiu, dar am vazut ca de cateva zile poti naviga gratis pe facebook, daca esti pe Orange.

| Ada11 a răspuns:

Nu poti, doar daca esti pe cartela, si in plus, e doau o saptamana. Imi pare rau. Daca nu ma crezi, mergi si intreaba la reprezentanta.
Pup:*
Ada.

| sprdnn a răspuns:

Pai depinde daca pe spatele lui scrie google, poti primi semnal din baruri, hoteluri etc. sau poti primi semnal wi-fi