| Dragut123 a întrebat:

E adevarat ca la Orange pot activa o saptamana de internet gratuit fara sa platesc nimic, chiar daca am abonament?

3 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

De la *100# la internet...probeaza internet gratis o saptamana... ceva de genu

| Youth a răspuns:

Buna!
Da, poti face asta. Suna la *100#, acceseaza optiunea "Servicii De Date", iar acolo se regaseste optiunea "Testeaza gratuit internetul pe mobil".
Serviciul nu poate fi activat doar 1 data in decurs de 365/366 de zile.