| Panteraa a întrebat:

Am trecut in clasa a IX-a acuma si am aflat ca am diriginte. Problema este ca nu stiu daca si ii iau flori de inceput de an scolar. Mi se pare ciudat sa dai flori unui barbat. Daca iau, ce flori credeti ca s-ar potrivi? Dau funda. Raspunsurile la misto primesc spam.

12 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu trebuie sa ii ei nimica eu am diriginta si nici flori nu ii dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iei flori. Dirigintele meu mi-a spus ca florile sunt oferite la barbati doar atunci cand sunt la spital sau au dat coltu'. Deci renunta la ideea asta. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai potrivit cadou unui diriginte,este sa-i iei o carte,eventual impachetata si cu snur. Daca e profesor de fizica, cauta ceva despre fizica, daca e de mate cauta de mate, ceva inteeresant, si tot asa.Cred ca ar fi cel mai potrivit cadou unui diriginte barbat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate fi si un roman, nah, nu conteaza.

| Lovelypeaches100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pupi in curistii fac asta laughing
Ei sunt diriginti si profi care sunt platiti sa fie acolo, nu stau de buna boie pe gratis, deci nu esti obligat sa iei flori laughing

| Dippa a răspuns:

Ahm...e bărbat. Florile se dau doar la femei...

| yooleonard a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii ieu ceva comestibil,(bomboane cu whisky,sampanie,crema de whisky), gandeste-te ca ai fi in locul lui si ai primi un bibelou, ce faci cu el ca oricum cred ca are casa plina, sau niste flori, la fel.

| MaduMadutsa a răspuns:

Pai... spe exemplu eu ii i-au anul acesta flori la inceputul anului scolar. Anul trecut i-am luat o cutie de fondante. Poti sa le combini. Ar fi o varianta.

P.S. un coleg de-al meu i-a luat o sticla de tequila. laughing
Mult succes

| andreea000111 a răspuns:

Nu ii lua flori. Iai un cadou gen bibelou :*

| Mocanu_Gabriel_1999 a răspuns:

Te-as sfatui sa ii cumperi un cadou sau niste flori dar sa fie cu ghiveci ca sa le pastreze in casa.

| Kidd0 a răspuns:

Nici intr-un caz sa iei flori ca pare cam ciudat, mai bine vb si cu ceilalti colegi ai tai si ii luati un cadou impreuna.

| Dorian1998 a răspuns:

Eu spun sa ai dai trandafiri sunt foarte frumosi eu i-am dat dirigintele meu si i s-a parut foarte srumos
Funda?