| LenaCresida a întrebat:

Am un invitat acasa ( o prietena ) si vreau niste indeei de muzica si de lucruri pe care sa le facem. Stiti, noi ne cam plictisim.
Dau fundita pentru ideiile bune. Vot pentru ceilalti cu ideei bune.

4 răspunsuri:
| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună.
Ascultaţi ceea ce vă place amândurora, jucaţi un joc frumos, cărţi, pregătiţi ceva dulce, rezolvaţi ceva, vizionaţi un film!
Pa, pa! Distracţie plăcută!

| Andreea_7659 a răspuns:

Am eu cateva ideei blushing
1. sa va dati cu ruj [una pe cealalta]legate la ochi happy
2. sa faceti un concurs amuzate, va cumparati pufarine si puneti in 2 cescute cantitati egale happy si care termina mai repede de mancat pufarinele cu scobitoarea castiga laughing
3. sa va imbracti in tot felul de haine care nu ai nici o logica... cat mai ciudat cat mai amuzant
4. sa faceti o multime de pozeeeeee love struck
Distactie placuta :X
fundita?blushing

| Inna65 a răspuns:

Depinde si ce gen de muzica ascultati, rock, house, manele, etc

| Aleeecsaaa a răspuns:

Ati putea sa va jucati ceva, sa va uitati la niste filme interesante, sa va faceti poze, sa mai raspundeti la intrebari de pe TPU, sa cititi bancuri... sper sa va ajute.
fundita?