| Andrascumpika03 a întrebat:

Am un jurnal pe calculator (facut in Publishar) si nu prea stiu ce sa scriu in el. Pana acum am scris pe 12 pagini (din 100). Vreau cat mai multe idei avand in vedere ce este un jurnal pe calculator si nu este ca cel "caiet". P.S.: nu vreau raspunsuri den: "nu stiu", "scrie ce-ti vine-n minte" etc.
nu pot da funda pentru. ca abia azi m-am inscris :*

6 răspunsuri:
| Dioxid a răspuns:

Salut, poti sa scrii amintiri haioase, locuri vizitate, vacante, notebune/proaste, pareri despre prieteni, ce mancare iti place. Sunt atatea variantelaughing sper ca te-am ajutat

| Andrascumpika03 explică (pentru Dioxid):

Mersi de raspuns @Dioxid, dar am apelat la voi pentru ca nu prea mai am idei. Pana acum am scris: despre mine, ce baiat imi place, cea mai buna prietena a mea, un capitol gen "impossible love" si altele...

| alexalexbabi a răspuns:

Scrie tot ce faci intr-o zi!

| Andrascumpika03 explică (pentru alexalexbabi):

Mie, personal, mi se pare cam "sobru" sa scriu doar rezumatul zile. Adica daca de exemplu nu s-a intamplat mai nimic in acea zi doar nu o sa scriu: "m-am trezit, am mancat si am plecat la scoala"

| alexalexbabi a răspuns:

Pai asta se scrie intr-un jurnal

| Andrascumpika03 explică:

Astept mai multe raspunsuri! Va rooooog!