| Julia2103 a întrebat:

Mi-am luat un carnetel foarte dragut, caiet gen, si nu stiu ce sa scriu in el. Nu vreau sa il folosesc ca si caiet de notite la scoala, ca jurnal sau.happy Vreau idei! big grin

Răspuns Câştigător
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna Julia. Pai ai putea face un oracol dragut, unde sa iti completeze prieteni, si sa ai amintiri si date despre prieteni. Sau poate sa lipesti poze cu : vedete, haine, pantofi, bijuterii, sau chiar poze cu tine, de cand erai mica, la scoala etc.

Bafta!

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Poti sa scrii niste chesti mai deosebite care ti sau intamplat intr-o zi, sa spui ce crezi u despre o anumita pers. de la scoala, sa scrii niste intamplari hazlii care ti sau intamplat intr-o zi de scoala / vacanta, sa scrii niste idei despre cartea pe care ai citit-o /pe care inca o citesti, sa scrii cum iti manifesti u timpu liber, sa faci niste compuneri dragute, etc.
Poti sa scrii multe chesti, sper ca team inspirat big grin funda?happy

| EyeCandy a răspuns:

Ai putea sa scrii tu si cu colegii, prietenele tale happy asa vei avea mereu amintiri cu ei si cum a spus alinutza poti lipii poze cu ei happybig grin

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Scrie numere de telefon.

| alinutza_3646 a răspuns:

Poti sa iti lipesti fotografii cu colegii si prietenii tai si sa scrii de desuptul lor cateva cuvinte despre ei. sper cateam ajutat