| diana478 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa-mi dau singura a doua gaura in ureche..ma puteti ajuta? Cel mai bun raspuns primeste FUNDITA!happy

2 răspunsuri:
| MrsC a răspuns:

Mie mi-a facut o fata cu acul, a dezinfectat cu spirt zona urechii unde l-a facut si a dat cu spirt si pe ac, dupa care pur si simplu la bagat unde a trebuit, si trebuie sa fii rapida cand faci asta. Succes! dupa ce iti faci sa ai grija sa dezinfectezi gaura, si sa porti mult cercelusul pentru a nu se astupa :*

| Dariana1999 a răspuns:

Hei. bunica mea face gauri si ea mai intai dezinfecteaza locul si un cercel mai asccutit ca nu doare asa de tare apoi ia putina sare da pe loc si umezeste si apoi pune acolo unde se vrea gaura si deodata impinge si gata gauta e facuta apoi trebuie sa ai putin la inceput grija sa nu faci infectie adica spirt sau dezinfectant fara alcol(sa nu ustura) su dupa numai bine.

Întrebări recente