| biancaaioa a întrebat:

Ati putea sa-mi dati si mie niste idei de ce as putea face cand ma plictisesc rau de tot?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu cand ma plictiseam am gasit unele persoane pe TPU cu, care sa vorbesc si asa a trecut timpul foarte repede. Si acum trece la fel. Pe langa asta merge si un joc online, sau sa iesi in oras, sa citesti, desenezi, sa dezbati o idee... nu ai cum sa te plictisesti.

| R0R0 a răspuns:

Stai pe TPU
Citeste
Uita-te la un film

| Idkidk a răspuns:

Joacă-te un joc, uită-te la un film, citeşte, desenează, aleargă, fă sport, dansează, cântă.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai ai putea sa stal la televizor sau la telefon sau sa asculti muzica.
Fa-ti un hobby fa ce te pricepi tu mai bine.

| Expressions a răspuns:

Fa-ti prieteni

| Alvyn a răspuns:

Videochat pls, lasa link