| mafychokko05 a întrebat:

cat costa un pachet de guma five? fundita

Răspuns Câştigător
| NoLoveNoStress a răspuns:

5 lei

34 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Guma de mestecat 5 este disponibila in doua variante, Cobalt cu aroma de menta racoritoare si Electro cu aroma de menta electrizanta. Produsul este comercializat in pachete continand 12 lame, la un pret recomandat de 4, 5 RON.
Deci 4, 5.

| Betty a răspuns:

5 lei happy

| Innovation a răspuns:

Un pachet de guma Five costa 4-5 lei, depinde si de ce magazin este ca unele magazine pun preturi mai scumpe, eu mi-am luat de la un magazin si costa 4 lei si 50 de bani

| KoreaJapan a răspuns:

Guma de mestecat 5 este disponibila in doua variante, Cobalt cu aroma de menta racoritoare si Electro cu aroma de menta electrizanta. Produsul este comercializat in pachete continand 12 lame, la un pret recomandat de 4, 5 RON.

| KoreaJapan a răspuns:

Ce le mai place unora sa ma copieze...

| KimK a răspuns:

Buna!
Costa 4,80 de lei (4 lei si 80 de bani)

| IoanaTempah a răspuns:

5 lei happy

| Simona a răspuns:

Eu am dat 5 lei!

:*

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Depinde in ce magazin te duci dar el normal este 3, 5 lei sau 4 lei. sper ca te am ajutat/kiss

| question_3585 a răspuns:

5 lei

| Denis470 a răspuns:

Intre 3 lei si 3.5lei.Depinde de magazin. Fundita?

| NoLoveNoStress a răspuns:

Mrsiiii d funda love struck

| mariusik2012 a răspuns:

5 lei

| Serendipity17 a răspuns:

Iii! laughing doamne dc ati pus 5 lei?>.< huh lol! la kaufland si hypermarcheturi este 3, 85 deci te rooog!'
tonguedu-te si te convinge

| TraficantaDeVisee a răspuns:

2 lei si 50 de bani

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Buna 4 lei sau 4.20 depinde si de unde il cumperi da cam peste tot pe unde am fost e pana-n 4.50 lei (4 lei )winking

| Bianca_6401 a răspuns:

Guma de mestecat 5 este disponibila in doua variante, Cobalt cu aroma de menta racoritoare si Electro cu aroma de menta electrizanta. Produsul este comercializat in pachete continand 12 lame, la un pret recomandat de 4, 5 RON.
Sa nu uiti sa imi dai fundita pls :*

| mynameisseby a răspuns:

4,5 RON cu 12 lame!

| Mimii9832 a răspuns:

4 lei 50. thinking cred

| DjTeolik a răspuns:

5 leihappy
Depinde de unde il iei

| Adryan28 a răspuns:

Un pachet de guma five 5 contine 12 sau 15 lame doar la 5 lei! Nu ai cum sa nu stii astaa poti intreba si la magazine cand doresti sa cumperi, nu?

| Raptor a răspuns:

Normal 4-5 lei dar am gasit si cu cate 7-8 straight face

| clickdreaptadelete a răspuns:

5 lei bani aruncati pe fereastra...mai bine iau un orbit e si mai bun si mai ieftin.five ilmusc de 2-3 ori si ii trece gustu'laughing

| claude a răspuns:

5 lei parcahappy

| pryncesSs a răspuns:

Costa 5 lei laughing

| Aniisoara a răspuns:

Pai o guma este 50 de bani acum pachetul nu stiu cate gume are dar cred ca costa 5 lei thinking

| mihaelaa18 a răspuns:

Costa 4,5 ronbig grin

| emanu23 a răspuns:

4.50 lei depinde de magazine la unul este numai 4 lei
vezi tu...

| ilinka28 a răspuns:

4.99999999999999 {probabil ca sa-l faca sa para mai ieftin} laughing