| ElenaDelia1234 a întrebat:

Ce animale de companie mi-ați recomanda(sa le pot tine in casa)? Sa pot sa ma joc cu el si sa il las sa meargă prin casa? In afara de câine si pisica!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Porcușor de Guineea.

| DianaDMDixie a răspuns:

Un dihor, sunt foarte frumosi si pot fi dresati.

| costy4ever11 a răspuns:

Eu mi-am cumparat recent tarantula. Si e usor de inttetinut. Si acum caut sa iau un corb.

| LoveMusicDD a răspuns:

Ți-ai putea cumpăra un hamster! Unii sunt chiar... Domestici happy
Am avut și eu unul. În fiecare zi mă jucam cu el, îi dădeam drumul prin casa, iar el mereu se întorcea de după canapea laughing).
Depinde de tine să îl alegi pe cel mai... Liniștit

| MrBogdan14 a răspuns (pentru LoveMusicDD):

Am avut si eu unul si noaptea nu stiu cum naiba iesea din cusca si il gaseam tot timpu' dupa frigider rolling on the floor

| LoveMusicDD a răspuns:

Și la mine mai ieșea câteodată din cușca lui de pasăre