| Lolololalali a întrebat:

Ce materie nu va place chiar deloc? Credeti ca este de vina profesorul, dau doar materia?

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Ambele motive: un profesor excentric si enervant si materia foarte neinteleasa si grea pentru mine.Limba romana - o taina foarte mare pentru mine.

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Intotdeauna nu mi-a placut matematica. O mica vina a avut-o si profesorul, fiindca nu prea preda incet si explicandu-ne des, asa cum trebuie dar in general materia care e plina de exercitii complicate(prin clasele 9-12), unele inutile zic eu. O mare parte din matematica nu-ti prea trebuie pentru viata dar am respect totusi celor carora le plac si se descurca la matematica.In schimb imi place foarte mult limba romana, istoria, religia, biologia.

| mihaibrasov a răspuns:

Programarea functionala. Dar nu te ajuta ca nu stii la ce ma refer.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Franceza. Din cauza:
-profesorului
-materiei
-accentului, chiar e fain, dar ma plictiseste de moarte big grin

| PandaGirl a răspuns:

Pffff...Limba straina.Pentru mine la aceasta materie profesorul e de vina.Nu te atrage, nu explica bine, vorbeste in timpul orei in limba straina si nu inteleg nimic laughing. In unele cazuri nu este de vina profesorul cat este materia in sine. Poate sa explice profesorul cat ar putea de bine daca tie nu iti place absolut deloc materia.Iti intra pe o ureche si iese pe alta happy.

O zi buna!happy

| Bya132 a răspuns:

Pai, mie nu-mi place matematica[si din vina profei si a materieilaughing]
nu-mi place ed tehnologica:-s[pai, materia-.-"]
desi pare ciudat, nu-mi place RELIGIA[din vina profei]
nici istoria[cel mai mult din vina materiei 10%din vina profei]

De cand nu-mi plac

1.Matematica.din cls 1
2.Religia din cls a2-a.ee de atunci am avut profalaughing
3.Istoria din cls a4-a

| Ics a răspuns:

Eu am niste specialitati si sincer nu ma descurc deloc la ele. sunt si profesorii de vina iti dai seama. mie daca nu. mi place un profesor nu pot sa. i invat la materie. si o las asa. happy

| andreea1523 a răspuns:

Istoria si Matematica!oh go on
nu stiu poate este devina si profesorul!:-&
Dar astea 2 nu imi plac de loc!big grin
Tie?

| Alecsaandrra a răspuns:

Matematica. [Materiaaa]

| JustMeYl3 a răspuns:

Biologia si sunt sigura ca e din cauza profei... tonguelaughing

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Mah. nu imi place latina din cauza prOfesorului e o Vacal-).
Materia care nu-mi place e Fizicastraight face DA profa e asa si asalove struckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar profesorul ca mie mi-a placut fizica (acum nu-mi place)can am avut o profesoara indulgenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...thinking nu prea stiu da cred ca istoria pentru ca mereu imi vine sa adorm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franceza.
E de vina profesorul in totalitate.Nu`l pot suporta deloc.Ma pricep chiar foarte bine si in clasele a 5-a si a 6-a chiar mi-a placut mult dar de cand a venit actualul profesor imi vine sa stau acasa la fiecare ora de`a lui.
C`est la vie! Asa zice tot timpu`.
Ehh.Mai am anul` asta si am scapat. Sper sa se termine cat mai repede.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc psihologia! este prea grea. si profa cere prea mult.deasemenea si romana...tot din cauza profului. X-(

| corali a răspuns:

Urasc engleza.materia e de vina ca e incurcata rau.okk.ms ca mai intrebat!happy