| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! Cum credeti ca a dobandit camila cocoasa? Cele mai amuzante funda!

4 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Nu stiu, dar eu ma intreb, cum ai dobandit tu cont pe TPU, de ai pus o asemenea intrebare, pun pariu ca ai pus-o asa in lipsa de altceva ar fi trebuit sa inveti la scoala despre astawinking

| dydav a răspuns:

A facut gemeni stand invers si au ramas acolo.

| EuYoNuT a răspuns:

De la prea mult sex laughing
Sau pentru ca acum 5000 de ani Chuck Norris sa lupat cu camila regina, i-a dat un pumn in stomac si ea a facut cocoasa, de asta camiala aleaga mult(ii este frica de chuck norris) laughing)

| rtbmncvlopasdf a răspuns:

A mancat prea mult! I-a dat un animal o copita in burta si i-a facut cocoasa!