| AlleAllexandra99 a întrebat:

Hey TPU.Cum pot schimba numele de Messenger,dar sa se schimbe pentru toti, nu doar pentru mine? FUNDA! La raspunsul care merge.

8 răspunsuri:
| Aოтuu a răspuns:

Prima oara il schimbi doar pentru tine, dupa aceea dai sus la Messenger, sau info nu mai stiu exact, si dai send contact details.

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Nu se poate decat cand ii adaugi pentru prima oara

| DarkBlood32 a răspuns:

Foarte usor.dai click dreapta pe numele tau, cauti acolo "Contact Details" apesi pe el click si sus o sa apara Name si scrii numele care vrei sa il ai... Funda?

| eaglewatch01 a răspuns:

Vrei sa schimbi id sau nickname?

| AlleAllexandra99 explică (pentru eaglewatch01):

Nickname

| eaglewatch01 a răspuns (pentru AlleAllexandra99):

Messenger>My account info si acolo faci toate modificarile.

| MeyCara a răspuns:

Buna, prima oara dai click creapta pe prsoana careia vrei sa.i schimbi numele pe urma ai undeva jos Contact Detail! Baftawinking

| AlleAllexandra99 explică (pentru MeyCara):

EU vreau sa-mi schimb eu numele...nu sa-l schimb altuia