| HandsOfTime a întrebat:

Buna TPU.Cum imi pot schimba numele de pe facebook. Dau funda raspunsului cel mai clar.

Răspuns Câştigător
| BDorin a răspuns:

Te loghezi pe facebook, intri pe "Setari cont" situat in dreapta sus langa butonul "acasa" si acolo apare in dreptul numelui "Editare", apesi "editare" schimbi si salvezi.

Uite aici link-ul care te duce direct la editarea numelui: https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=name&t

3 răspunsuri:
| CostyMe a răspuns:

Asa cum a spus

| Miss17 a răspuns:

Daca ai Facebook-ul nou dai pe sagetica din dreapta sus langa Home, apoi dai Account Settings -> faci click la Name/Nume si apoi ti-l editezi happy Voila.
Daca il ai pe varianta veche uite-asa:In dreapta sus dai click pe Contul Meu->Setarile Contului->Name/Nume si la fel, ti-l editezi. happy spor!

| CRISELA a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=account§ion=name&t uite aici :] dupa ce l`ai schimbat dai mai jos la "salveaza modificarile".:P