| marilena04 a întrebat:

big hug ce reprezinta timpul liber pentru voi?batting eyelashes cum vi-l petreceti sau ati vrea sa vi-l petreceti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

De obicei ma distrez cu prietenii (in special cu cele mai bune prietene:X:X:X). dar in momentul de fata, profit de timpul liber pentru a ma odihni...

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Cu bagabontii in fata blocului la panarama...
o bere, un misto, o tigare, etc
bafta

| Joanne a răspuns:

Cand sunt acasa, timpul liber reprezinta ore intregi de cantat la chitara, muzica, TPU, incercari nenumarate de a compune poezii...
Cand sunt in oras, de obicei stau cu prietenul meu...

| lindemona a răspuns:

Buna,

De obicei ori ma relaxez stand pe net, sau la TV. Dar in weekend merg acasa la cei dragi de care imi este tare dor. In rest cu prieteni si iubitul meu.

| Lavy_5428 a răspuns:

Buna! Daca as avea timp liber as sta tot timpul cu iubitul meu... Tu? bye :*

| Rubi91 a răspuns:

Lenevireeeeeeeeeeeee. E asa bine cand stai, te trezesti cand vrei, faci totul fara graba si nu te preseaza timpul.As vrea sa mi-l petrec cu el :-

| ToxXxic a răspuns:

Poi eu ma duc afara cu prieteni sau stau la Pc happy