| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Hey TPU!

De ce nu pot sa-mi instalez Yahoo Messenger 11?
Dau sal instalez si dupa aia cand se incarca tot imi apare o eroare...de ce?
Funda:X

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Dezinstaleaza versiunea veche, du-te in c:/program files/yahoo si sterge tot folderul. apoi incearca sa instalezi mess 11

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Asa am patit si eu
se poate ca versiunea windosului sa fie prea veche pentru Yahoo Messenger 11 asa am patit eu
trebuie sa instalezi alt windows si apoi zahoo messenger incearca

| Anne24 a răspuns:

Ai cumva instalat mess 9? Daca da instaleaza-l intai pe 10 si dupa pe 11, sigur va merge.