| Barbie_9607 a întrebat:

De ce nu merge instalat messenger 11?
imi apare cand il instalez o eroaresad
pls. ajutor!
funda:X

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce eroare iti apare? Ce scrie in ea?

INSTALARE YAHOO MESSENGER 11
Dezinstaleaza si instaleaza pe curat mesenger 10, 9 sau care il ai tu! Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 11 il descarci de aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win

| TSO7 a răspuns:

Ai windows XP sp3/ Vista/ 7? Daca ai unu dintre cele mentionate trebuie sa mearga daca nu, asta e problema.

| Dragutzu_Alexutzu_1999 a răspuns:

Si mie imi apare la fel cand il instalez...am Windows Vista si eroarea zice ca nu-l instalez corect