| Șeerbi a întrebat:

de curand m-am lasat de metin2 devenisem dependenta putin, si vreau sa stiu daca stiti jocuri care nu se dewnloadeaza dar care sa te prinda...
funda! happy

4 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

Downloadeze*. Eu jucam conquiztador. Si mai rar IMVU din plictiseala. In schimb ieseam pe afara. Acum mi-e o sila de metin...Inca ma tenteaza sa mai intru dar efectiv nu am ce face acolo big grin.

| TearsOfBlood a răspuns:

4story,world of warcraft, nfs world, diablo2 online etc., dar cu masura!

| ColonelStone a răspuns:

DarkOrbit incearca'l!
pentru mai mult edetalii add : radio.dj_alex
Sper ca te'am ajutat!